اطلاعیه رستور اطلاعات سرور ایران

باسلامبا توجه به مشکلات پیش آمده در سرور ایران سرور جدید تهیه ئ آماده شده و اکار انتقال ها همینک ساعت 10:30 دقیقه شروع شده .ساعت شروع رستور بک آپ ها : 10:30 دقیقه ساعت پایان عملیات رستور بک اپ : اعلام ... ادامه مطلب »

اطلاعیه مهم - افزایش تعرفه سرویس ها

با سلام خدمت کاربران عزیز تجارت هاست به استحضار می رساند با توجه به افزایش پایدار قیمت ارز در ماه گذشته و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت تمام شده کلیه خدمات میزبانی (خارج از کشور)داشته است، ... ادامه مطلب »

انسداد سرویس در صورت عدم پرداخت صورتحساب - مهم

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم  ؛با توجه به اینکه تا به امروز چندین کاربر محترم باعث ضرر های زیادی به تیم ما (به دلیل عدم صورتحساب پرداخت سرویس و باز بودن سرویس فرد مورد نظر) شده است از سال ... ادامه مطلب »

انتقال سرور میزبانی وب ایران - مهم

با سلام و احترام بدین وسیله به اطلاع مشتریان گرامی تجارت هاست می رسانیم به دلیل مشکل در هارد سرور میزبانی وب ایران، سریعا آخرین  بک اپ که مربوط به تاریخ 2018/03/16 بود در سرور جدید آسیاتک در برج ... ادامه مطلب »

با سلام خدمت کاربران سایت و دیگر صاحبان وب سایت ها

با توجه به اینکه درخواست های زیادی در مورد اسپانسری وب سایت ها به بخش فروش سایت زده می شود. تصمیم گرفتیم شرایط اسپانسر شدن سایت ها توسط تجارت هاست را اعلام کنیم.   در ابتدا شما وب سایت و میزان ... ادامه مطلب »

مشکل امنیتی خطرناک ویندوز سرور (قابل توجه کاربران سرورمجازی ویندوز)

امروز باگ High level از ویندوز به صورت پابلیک منتشر شده است که هکر به راحتی میتواند به سرور ویندوز دسترسی پیدا کند و با انکریپت کردن فایل های کاربر روی سرور اقدام به اخاذی از وی کند این باگ برای ... ادامه مطلب »

ارایه گواهینامه SSL رایگان

با توجه به استانداردهای امنیتی تجارت هاست و ارتقا کیفی سطح خدمات، به استحضار می رساند کلیه پکیج های میزبانی وب ویژه، به گواهینامه SSL معتبر و البته رایگان! مجهز شدند. بنابراین از این پس می ... ادامه مطلب »

اطلاعیه مهم - توقف ارایه خدمات در رجیسترار ریسلو

با توجه به محدودیت های ایجاد شده برای ریسلو و همچنین معرفی رجیسترار قدرتمند Web Werks، شارژ نمایندگی دامنه، ثبت، تمدید و انتقال (ورودی) دامنه و سایر خدمات ارایه شده در ریسلو از ساعت ۱۱:۰۰ روز دوشنبه ... ادامه مطلب »

اطلاعیه "فوری" و مهم در رابطه با دامنه بین المللی شما

کاربران گرامی ، سلام علیکم رجیسترار هلندی ریسلو اقدام به تحریم دامنه های بین المللی ایرانیان کرده است . لطفا در اسرع وقت تمامی دامنه های بین المللی خود قبل از اکسپایر شدن  تمدید نمایید تا ... ادامه مطلب »

محدودیت های ایجاد شده در ریسلو

با توجه به تحریم های موجود علیه کشور، رجیسترار ریسلو محدودیت هایی را در خصوص ثبت دامنه های جدید در نظر گرفته است که در این اطلاعیه شما را از جزئیات آن مطلع می نماییم.مطابق اطلاعیه این رجیسترار، ... ادامه مطلب »